Katalog

SÍTĚ PROTI HMYZU - NAVÍJECÍ (ROLO)

Navíjecí sítě proti hmyzu jsou velmi praktické, elegantní a velmi zvyšují komfort bydlení. Okenní otvor je kdykoliv přístupný a nebrání mu pevná síť. Na zimu nemusíte síť uklízet, nezabírá další místo. Síť pouze navinete do kazetky (kastlíku).

 

Rolovací síť - F1:

Okenní rolovací síť Rolo F1 představuje špičkový výrobek z pohledu designu i technického provedení. Celohliníkový rám je vyrobený z extrudovaných profilů, které se vyznačují vyšší pevností a zaručují síti maximální stabilitu a dlouhou životnost. Boční krytky boxu jsou rovněž hliníkové. Síť je samonavíjecí a ovládá se tahem za spodní profil.
Síťovina je na navíjecí hřídeli uložena v oblém elegantním horním boxu. Ten je vyroben z extrudovaného profilu o rozměru 54 x 43 mm. Na požádání lze síť dodat včetně spodního pevného profilu s integrovaným kartáčkem. Svislé vodící lišty jsou hliníkové, opatřené těsnícím kartáčkem. Boční krytky horního boxu jsou rovněž hliníkové a jsou pevně spojeny s vodícími lištami.

Boční svislé lišty mohou být kotveny do ostění nebo do rámu okna. Horní box je na bočních lištách nasazen, není nutno ho kotvit.

Barva konstrukce je standardně v bílé barvě s možností volby dalších barev (mimo dekoru dřeva) s delší dodací lhůtou. Do požadované barvy lze nalakovat všechny komponenty této sítě.
Síťovinu do sítě F1 standardně nabízíme šedou nebo černou. Je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Na okně je síťovina prakticky neviditelná.

Síť rolo F1 Síť rolo F1 - kastlík    Síť rolo F1 - spodní profil

 

Rolovací síť - "Klik"

Rolovací okenní síť Rolo klik je samonavíjecí síť s horním hranatým boxem, ve kterém je uložena hřídel se sítí. Síť je po stranách vedena v hliníkových lištách opatřených těsnícím kartáčkem. Ovládá se ručně tahem za spodní profil nebo provázek a po stažení se fixuje zakliknutím profilu ve spodní části vodících lišt.
Okenní rolovací síť klik je na navíjecí hřídeli uložena v horním boxu, vyrobeném z extrudovaného profilu o rozměru 48 x 42 mm. Boční krytky horního boxu jsou plastové. Síť je po stranách vedena ve vodících lištách opatřených těsnícím kartáčkem.

Lišty jsou kotveny do ostění, nebo na rám okna. Horní box je na lišty nasazen.

Hliníkové komponenty jsou dodávány v základní lhůtě v bílé, antracitové a hnědé barvě. Dalších několik desítek barev dle barevné škály RAL a provedení v imitaci dřeva (zlatý dub) je k dostání s prodlouženou dodací lhůtou.
Síťovinu do sítě Rolo klik standardně nabízíme šedou nebo černou. Je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Na okně je síťovina prakticky neviditelná.


Síť rolo klik