Rychlý kontakt

IG GROUP s.r.o.

Tel: +420 602 153 481
E-mail: info@iggroup.cz
Web: www.iggroup.cz

Kontaktní formulář
Sponzorujeme

Naše služby

Návrhy, dodávka a montáž protisluneční techniky a bytového textilu Kladno

Cílem naší firmy je nabídnout každému zákazníkovy kompletní služby v oblasti návrhů, dodávky a montáže protisluneční techniky z hlediska světelné a tepelné optimalizace interiéru a designové dotvoření vašeho interiéru bytovým textilem.

V našem sortimentu najdete tyto služby:

  • návrhy řešení světelné a tepelné optimalizace interiéru

  • počítačové zobrazení slunečních clon a bytového textilu v interiéru

  • dodávky a montáže

  • komplexní řešení okenních dekorací včetně atypických oken

  • doplňky, dekorace, arangma

  • výroba protislunečních clon, šití bytového textilu

  • import - export

  • velkoobchod

Návrhy interiérů architektem a vizualizace

Zajistíme kompletní návrhy interiéru s novým bytovým textilem a zpracujeme 3D vizualizaci. V rámci návrhů spolupracujeme s např. ak.arch. Ewa Nemoudry, ing.arch.Slabý, ing.arch.Černá, ing.arch. Reml.

Můžeme tak nabídnout záruku kvalitního zpracování.

Návrhy interiérů

Dodávky a montáže

V naší nabídce najdete široký sortiment zahraničních i českých značek výrobců bytového textilu a doplňků: BAUMANN DEKOR, BAUMAN CREATION, PIERRE ROCLE, ADWIN, DRAPILUX, DEKOMA, EIJFFINGER, SCHMIDT GARD, HOHMANN, BÖHM, INKU, SAUM & VIEBAHN, MÜLLER, JOHN&HENDRI‘S, ENGLISH DECOR, KONFORMA, SPAGNOLO, AGENA, SUNRISE, INDES, INSPIRATION, INTERIEUR, SONN HAUS, FLORAL, CLASSIC COLECTION, ESPANA TEXTILES, DECO, UNLAND, KOLOVRAT a další

V rámci komplexní nabídky naší firmy zajistíme také úplnou montáž s dodávkou potřebných zavěšení dekorací jako například záclonové lišty z hliníku, záclonové a závěsové tyče nebo garnýže.

Záclona Závěs Držáky úvazů závěsu

Výroba

V oblasti výroby můžeme nabídnout moderní technologické postupy, které dodržují světové trendy. Naše kapacity jsou zároveň dostačující i pro větší zakázky jako jsou hotely administrativní budovy a jiné.