Kategorie a hledání

Reference

úvod

Za dobu své existence jsme realizovali interiéry, sluneční clony a dekorace v mnoha hotelích, firemních sídlech a ambasádách. Též jsme dodávali naše výrobky a služby do nespočtu soukromých vil, bytových domů, bytů, domů seniorů a mnoha obchodů a provozoven.

Uvádíme jen namátkový výběr referencí:

Hotel Avion, Hotel Olympic Garden, Hotel Hilton Praha........
Ambasáda Luxemburského velkovévodství, Velvyslanectví Slovinské republiky......
Julius Meinl, Strabag a.s., Level s.r.o., Brick Praha s.r.o., Nile Housw - Deloitte CZ, Spielberg Office Centre - CTP Invest s.r.o., Kongresové centrum - restaurant, Tančící dům - restaurant , Helukabel s.r.o., DPS Šlejnická, KTP Quantum, Galerie Butovice - Sea Café, Cine Star s.r.o., Manhattan Real Estate Management s.r.o., Slaby architects s.r.o,MilkPol, Tescoma s.r.o., PPF GATE, Barna Medical s.r.o., STRABAG a.s. ,Prague Star s.r.o.,  Sportisimo s.r.o., Cubitt s.r.o., Reticulum a.s., IKL a.s.  ,Středostav a.s., Stavcent a.s., Yoshi s.r.o., Hachette Filipacchi 2000 s.r.o., Opus VII spol. s r.o. , Dálniční stavby Praha a.s. , Manhattan Real Estate s.r.o., Galerie Montanelli s.r.o……………..

Více informací »

Horizontální žaluzie - interiérové hliníkové

Hliníkové interiérové žaluzie s ovládáním šňůrkou a tyčkou nebo kuličkovým řetízkem. Šířka lamel 25mm, horní profil se liší způsobem montáže. Lamely různých barev, dekorů - imitací dřeva nebo imitace škrábaného nerezu.

Horizontální žaluzie Atypického tvaru - půlkruh. Ovládání řetízkem a případné vytahování šňůrkou.

Více informací »

Hrizontální žaluzie - dřevěné a bambusové

Dřevěné žaluzie vyráběné z americké lípy nebo tropického dřeva Abachi. Šířka lamel 50mm. Ovládání šňůrkovým mechanizmem.

Bambusové žaluzie z lisovaného ,vrstveného bambusu s vysokou odolností proti vlhkosti. Šíře lamel 25mm a 50mm. Montáž na okenní křídlo a na strop. Ovládání Tyčkou a šňůrkou.

Více informací »

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie textilní - vertikální oblouk , profil Decomatic

Vertikální žaluzie textilní - horizontální oblouk, profil Decomatic

Vertikální žaluzie dřevo-textilní

Vertikální žaluzie dřevo-textilní - šikmina

Vertikální žaluzie textilní Manhattan Swing - 150-250mm široké lamely, lamely řezané laserem

Vertikální žaluzie se záclonou - plastové neprůsvitné lamely a voilová záclona v jednom výrobku.

Vertikální žaluzie LEHA, střídání barev, lamely 89mm

Vertikální žaluzie LEHA, do horizontálního oblouku, motorové dálkové ovládání

Více informací »

Plisseé a Duette

Oblíbené látkové zastínění z plisovaných textilních látek ve velmi široké škále barev, vzorů a textur.

Plisseé pod střechou zimní zahrady

Plisseé ve střešnícj oknech, oknech a dveřích

Plisseé atypických tvarů - trojúhelníkové, shrnovací do strany

Duette - dvojité plisseé, bez jediného otvoru, kterým by pronikalo Slunce

Duette ve střešních oknech, oknech a dveřích

Duette zastiňující ale i zatemňující

Duette atypických tvarů - trojúhelníky, lichoběžníky shrnovací do strany

  

Více informací »

Rolety textilní interiérové

Rolety jsou jednou z nejstarších ale také jednou z nejoblíbenějších clon. Nabízíme svým zákazníkům velmi, velmi širokou škálu barev, dekorů ale i různých materiálů, které jsou použity na rolety. Nejvíce používané ovládání rolet je kuličkovým řetízkem, ale dodáváme i ovládání pružinou, klikou nebo motorem. Rolet je mnoho typů - volně visících, se strunovým vedením, s kastlíkem a vodícími lištami, zatemňovací, se ZIP mechanismem, NANO rollo na okenním skle, TWIN rollo s dvojitou látkou .........

Rolety zastiňovací s montážním profilem

Rolety zastiňovací s montáží na okenní křídlo bez vrtání

Rolety s polokastlíkem a lištami s montáží na zasklívací lišty

Rolety s kastlíkem a vodícími lištami nalepovací, bez vrtání

Rolety zatemňovací s kastlíkem a vodícími lištami

TWIN rollo a rolety DEN/NOC

Rolety do střešních oken

Rolety do stropního světlíku

Rolety vysunovací z podlahy vzhůru

Více informací »

Pergola s baldachýnem

Venkovní hliníkové pergoly s integrovaným stahovacím baldachýnem odolným dešti, jsou velmi populárním zastíněním s možností posezení i za deště. Integrované okapy svádí dešťovou vodu do stojin, jimiž je odváděna pryč. Boční strany pergoly mohou být osazeny slunolamy, roletami ,venkovními závěsy, posuvným zastíněním, posuvnými nebo skládacími skleněnými stěnami.........

Pergola může mít LED osvětlení, IR vytápění, venkovní reprobedny.........

Různé typy pergol s baldachýnem naleznete v naší nabídce.

Více informací »

Předokenní ,bezpečnostní rolety

Venkovní předokenní rolety jsou účinnou sluneční clonou ale také výrazným bezpečnostním prvkem.

Hliníková schránka, vodící lišty i lamely. Lamely s PU pěnou výšky 39 - 55mm, lamely z extrudovaného hliníku - vysokopevnostní, bezpečnostní.

Ovládání šňůrou, popruhem, klikou a motorem (včetně dálkového nebo centrálního ovládání).

Doplňky - integrované sítě proti hmyzu nebo screen, soltis proti slunečnímu záření.

Rolety se dělí dle způsobu monráže a umístění :

Rolety pro dodatečnou montáž - viditelný box

Rolety podomítkové pro novostavby - viditelná pouze revizní klapka

Rolety nadokenní pro novostavby i dodatečnou montáž - otočený box do interiéru, upevnění na horní části rámu okna

Rolety do překladových schránek pro novostavby - bez boxu, hřídel vložená do schránky v překladu.

Více informací »

Japonské posuvné stěny

Oblíbené textilní zastínění. Lze dodat i z originálního rýžového papíru.

Panely jsou pruhy látky nebo rýžového papíru, ve spodní části zatížené těžítkem z hliníku nebo dřeva. V horní části je panel uchycen do hliníkového profilu , který je vložen do pojezdového mechanismu, nebo je na panelu našitý suchý zip pomocí něhož je panel připevněn na pojezdový profil v mechanismu.

Pojezdový mechanismus je 2 - 5ti drážkový profil. V drážkách se posouvají pojezdové profily s panely. Panely se vzájemně překrývají. Takto je možno zakrýt oikno, dveře nebo předělit místnost.

Ovládání mechanismu je rukou - tahem za panel (případně za magnetickou úchytku), tahem za tyčku připevněnou za pojezdový profil, tahem za šňůru provlečenou mechanismem nebo ovládání motorem (tlačitko, dálkové ovládání)

 

Více informací »

Římské - Londýnské - Benátské rolety

Římské ,Londýnské a Benátské rolety patří do skupiny "vzhůru řasených" záclon nebo závěsů . Mechanismus vytahování skladů vzhůru je od jednoduchého šňůrového až po motorový s dálkovým ovládání.

Římské rolety mají vodorovné tunýlky pro laminátové výztuže, které drží sklady v "lince"

Londýnské rolety nemají vodorovné tunýlky ani výztuže. Sklady jsou volnější, ležérnější.

Benátské rolety nemají výztuže , mají ale látku řasenou i vodorovně a ve spodní části nemají zátěžový profil. Ve spodní části jsou nařaseny sklady - girlandy.

Více informací »

Markýza výklopná - Italia a Italia Box

Markýza se sklopnými rameny vhodná na okna, balkony, menší výlohy a menší terasy. Clona s krycí schránkou je koncipována pro montáž na stěnu nebo strop. Markýza umožňuje dokonalou ochranu před slunečním zářením a optimální využití denního světla. Markýza je standardně vybavena lehce ovladatelnou převodovkou s nasazovací klikou. Základní barva konstrukce je bílá. Spodní profil s integrovanou pružinou, dokonale napíná látku až do sklonu 150°.

Montáž markýz Italia Box ve strukturovaném antrazitovém laku s motorovým ovládáním do ostění výkladců v Liberci.

Montáž markýz Italia v RAL 9005, ovládání klikou , Myslíkova ulice Praha.

Montáž markýz Italia Box v bílém laku, ovládání motorem Somfy RTS.

Montáž markýzy Italia v RAL 9005, ovládání klikou, ulice Slezská Praha

Více informací »

Samonosná pergola s baldachýnem

Venkovní hliníková pergola s integrovaným stahovacím baldachýnem odolným dešti, je velmi populárním zastíněním s možností posezení i za deště. Integrované okapy svádí dešťovou vodu do stojin, jimiž je odváděna pryč. Boční strany pergoly jsou osazeny screenovými roletami.

Pergola může mít LED osvětlení, IR vytápění, venkovní reprobedny,slunolamy, rolety ,venkovní závěsy, posuvné zastínění, posuvné nebo skládací skleněné stěny..................

Různé typy pergol s baldachýnem naleznete v naší nabídce.

Více informací »

Hliníková prosklená pergola MURANO VETRO

Hliníkové pergoly jsou věčné i vděčné. Nepotřebují žádnou údržbu, žádné lakování. Nenapadne je dřevokazná houba, nehnijí, nepraskají, jsou stále jako nové. Prosklená střecha kaleným bezpečnostním sklem vás ochrání před nepřízní počasí. Instalací posuvných prosklených stěn nebo ZIP rolet, můžete vytvořit další celoročně obytnou místnost. Integrovaná střešní markýza odstíní sluneční teplo a ve vaší pergole bude příjemný chládek za horkých letních dnů. Pergolu lze vybavit LED osvětlením, IR topením, ozvočením, exterierovými závěsy..............

Na fotografiích je realizace pergoly LEWENS MURANO VETRO BS2  s integrovaným dešťovým okapem, bezpečnostním zasklením v rozměru 700 x 500cm

Více informací »

Pergola s motorovým pohonem

PERGOLINO PLUS je kazetová markýza s vodícími lištami a předními stojinami. Kazeta je montovaná na stěnu a přední stojiny do země. (do betonové patky nebo zemního vrutu). Látka se vysouvá ve vodících lištách a je stále napnutá systémem napínání. Ovládání je pouze motorové, dálkové ovládání, větrné čidlo. Maximální rozměr 500x500cm

Více informací »

Sluneční plachta Solaris F100

Solaris F100 je fixní Sluneční plachta z vysoce kvalitního Acrylového vlákna s UV ochranou 95%. Plachta je voděodolná, konkávního tvaru pro lepší vypnutí mezi upevňovacími body. Přední napínací ALu sloupky jsou teleskopické. Na jednom sloupu je "posuv rohu plachty" pro odstínění horizontálních paprsků a lepší odvod dešťové vody.

Více informací »

Pergola s motorovým pohonem - TSPQ

TSPQ je pergola s vodícími lištami, které tvoří i přední stojiny. Na stěnu je montovaný navíjecí systém s látkou a k nim jsou připevněny vodící profily. V přední části přechází vodící profily průjezdným ohybem do předních stojin. To umožňuje přetáhnout zastiňující látku i přes svislé přední stojiny. Odstíníte tím horizontální paprsky Slunce a zachytíte i nepříjemný vítr. Látka je do jisté míry voděodolná, takže lze využívat posezení pod pergolou i za lehkého deště. Látka se vysouvá ve vodících lištách a je stále napnutá systémem napínání. Látka na navíjecím válci u zdi je chráněná ALu krycí stříškou. Ovládání je pouze motorové, dálkové ovládání, větrné čidlo. Maximální rozměr 1080 x 600cm

Více informací »

Závěsové profily ohýbané a zakružované

Závěsové a záclonové ALu profily ohýbané do arkýřů a zakružované dle poloměru.

Realizace - kanceláře Praha, kruh o průměru 320cm a kruh o průměru 840cm.

Realizace - soukromý byt, profil ALG 887 ohýbaný do arkýře

Realizace - soukromý byt, profil Balear elox ohýbaný do rohu

Realizace - vila kruhového tvaru Brno, profil motorový, zakružovaný do radiusu

Více informací »

Venkovní žaluzie

Velmi moderní a velmi účinná protisluneční clona s možností regulace pronikajícího světla. Varianty tvarů lamel "C" a "Z", podomítkové varianty i varianty s přiznaným krycím kastlíkem.

Realizace soukromé vily, domy, byty. Ovládání motorem.

Více informací »

Markýzy výsuvné

Oblíbená protisluneční clona pro zastínění teras, balkónů, restauračních předzahrádek.......

Výsuvná kloubová nebo teleskopická ramena, otevřené se stříškou - polokazety - kazety, s výsuvným volánem, plynulé naklápění ramen Ombramatic - Lewensmatic, ovládání klikou nebo motorem, LED podsvícení..........

Otevřená - SELT Silver Plus

Otevřená - SELT Jamaica - výsuvný volán na kliku

Otevřená - SELT Australia (VŠCHT)

Otevřená - Klassik (VŠCHT)

Otevřená - LEWENS Family Design XXL - překřížená ramena (větší výsuv než je šířka markýzy)

Polokazeta - SELT Corsica - LED osvětlení

Polokazeta - SELT Palladio

Kazeta - LEWENS Trentino - výsuvný volán na motor

Kazeta - STOBAG Tendabox - výsuvný volán na kliku

Kazeta - STOBAG Mesabox - teleskopická ramena

Kazeta - STOBAG Resobox - výsuvný volán

Více informací »

Hliníková pergola s posuvnou střechou a bočními screeny

Hliníková pergola PERGOSMALL R140, barva V05 (Grey iron micaceous), stahovací střecha (baldachýn), voděodolná, integrovaný odvod vody předními stojinami. Motorové ovládání Somfy RTS. Boční a čelní strana byly osazeny roletou R120ZIP a ZIPPNER 110, motor Somfy RTS. Rozměry 426x300cm. Mladá Boleslav.

Více informací »

Screen R120 ZIP Large

Screenová roleta se ZIP systémem R120 ZIP Large pro velké rozměry. Konkrétně v realizaci 487cm šířky.

Motor Somfy RTS. Barva konstrukce RAL 7016 - antrazit. Látka SERGE 600.

Screenová roleta se ZIP systémem R120 ZIP Large ,motor Somfy JET. Barva konstrukce FSM Grafitová struktura. Látka SERGE 600.

Více informací »

Zatemnění světlíku roletou DR1401

Roleta DR1401 se dvěma kazetami a vodícími lištami DF80. Roleta má v látce výztuhu proti prohýbání. Látka Darktex - BlackOut, úplné zatemnění. Motor Somfy RTS - dálkové ovládání. Realizace v zasedací místnosti.

Další realizace v laboratoři AVÚ Praha, stejné provedení, ovládání tlačítkem na zdi.

 

 
 
Více informací »

Sítě proti hmyzu

Realizace sítí proti hmyzu -okenních rámečkových (pevných), okenních navíjecích a okenních posuvných (plissée), dveřních posuvných, navíjecích a shrnovacích Plissée.

Ukázka realizací shrnovacích - plissée sítí PDS18 - celková "tloušťka" sítě je 18mm, vhodné mezi okenní rám a venkovní žaluzii.

Ukázka realizací shrnovacích - plissée sítí POS22 - celková "tloušťka" sítě je 22mm, montáž na okna a balkonové dveře.

Ukázka realizací shrnovacích - plissée sítí NOBarrier - síť nemá spodní vodící profil. Místo spodního profilu je nalepena pochozí PVC páska. Je to bezbarierový přístup, vhodné i pro velké plochy. Realizace 600x270cm Barcelona a jiné............

Více informací »

Bioklimatická pergola Pergoklima R601

Hliníková, bioklimatická pergola PERGOKLIMA R601 s naklápěcími střešními lamelami, LED osvětlením a dešťovým senzorem. V barvě RAL 7024, lamely RAL 9016. Velmi odolná (max.zatížení 300kg/m2). Možné doplňky - posuvné boční zasklení, screen rolety, ext.závěsy, IR ohřev....

Více informací »

Venkovní žaluzie Z90 Noval do šikminy

Netradiční tvar venkovních žaluzií Z90 Noval ve štítu domu. Upevnění volných konců lamel v šikmé části speciální technologií. Barva RAL 7016, ovládání Somfy io Protect.

Více informací »

Wintergarden markýzy VERANDA, VERANDA CAVI a Ancona

Wintergarden markýzy jsou určené pro zastínění pergol a zimních zahrad. Lze je použít i na zastínění střešních a stropních oken a Verandu Cavi i na zastínění teras.

Veranda s vodícími lištami - zastínění stropního světlíku

Veranda Cavi s lanovým vedením - zastínění terasy v 7.p. bytového domu.

Ovládání motorem Somfy WT a RTS.

Markýza pro pergoly a zimní zahrady LEWENS Ancona, zastínění terasy v 4.p. bytového domu. Ovládání motorem Somfy RTS

 

 

Více informací »

Baldachýny M701 - zastínění světlíků

Zastínění světlíků rozměru 270x570cm baldachýny M701 s motorovým pohonem a dálkovým ovládáním.

 

Více informací »

Screen Reflexol XL a XXL

Screenová roleta bez kastlíku s vodícími lanky, motor Somfy io, látka Serge .

 

 

Více informací »