Katalog

Markýzy

 

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví Vašim náročným požadavkům.
Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá i větrné čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Clona může být opatřena i světelným nebo časovým spínačem.
Markýzy jsou oblíbenou variantou stínění pro terasy, balkony nebo předzahrádky.V pestré nabídce tvarů, barev a velikostí si každý najde markýzy pro venkovní prostor. Hlavním účelem markýz je zajistit příjemný stín pro posezení, zábavu či odpočinek a ochránit interiér od slunečního záření a zabránit tím aby UV záření ničilo povrchy podlah a nábytku.  Kromě prakticky funkčního účelu můžou venkovní markýzy ještě zkrášlit celkový vzhled budovy.

Vyberte si z mnoha variant:

 

 Přehled markýz