Kategorie a hledání

Katalog

ZÁCLONOVÉ A ZÁVĚSOVÉ KOLEJNIČKY A TYČE

Nabízíme, vyrábíme a montujeme hliníkové kolejničky pro záclony a závěsy. Ruční, šňůrové a motorové ovládání. Rovné, s ohyby a zakružované do oblouků.

                                                                                                               V našem e-shopu

 

 

ZÁCLONY - ZÁVĚSY - BYTOVÉ DOPLŇKY

záclona Závěs Sound1 polštářky

 

V naší nabídce je více než 1000 druhů záclon, závěsů a potahových materiálů. Máme zde zastoupeny české i zahraniční výrobce. Textil různého složení od čistě přírodních vláken po plnou syntetiku nebo kombinace s kovovým vláknem. Záclony a závěsy můžeme rozlišovat podle materiálového složení, podle propustnosti světla, podle designu. Pro některé struktury existují i speciální názvy.

Dodavatelé, jejichž textil máme ve nabídce:

Saum & Viebahn - Indes - FuggerHaus - Unland - DOSSign - Englisch Dekor - B&M - HECO - Drapilux - Dekoma  - Adwin - Inspiration - Creation Baumann

 

Záclony:

Záclony vždy dodají interiéru vzdušnost a lehkost, „změkčují“ interiér a zútulní váš byt. Nabízíme záclony zahraničních výrobců v nejrůznějších výškách, dezénech i materiálech. Záclony navrhujeme, šijeme a nažehlené věšíme .Pro hotelové použití nabízíme záclony vyrobené z nehořlavé Treviry CS .

 záclona 1 záclona 2

 

Závěsy:

Pomocí široké škály barev a vzorů kolekcí dekoračních látek je možno dosáhnout optimálního barevného sladění jakéhokoliv interiéru. Pro hotely dodáváme dekorační látky s nejrůznějšími povrchovými úpravami (nešpinivost, vodoodpudivost, ... ) nebo vyrobené z nehořlavých materiálů ( Treviry CS ), blackouty, apod.

 

závěs Závěs Rubesco 

 

Potahové látky:


Potahové textilie na čalouněném výrobku dotvářejí a podstatně ovlivňují vzhled interiéru a oslovují vnímání člověka.  Správně vybrané potahové textilie budou dlouhodobě krásné, příjemné na dotek, zdravotně nezávadné a snadno udržovatelné. Mezi nejdůležitější vlastnosti potahových látek patří, pevnost, pružnost, posuv ve švu, odolnost vůči oděru, žmolkování a stálobarevnost při otěru. Můžeme vám nabídnou jak potahové látky pro vnitřní použití, které vyhovují všem nárokům na všechny užitné vlastnosti tak potahové látky pro vnější použití, zde jsme vám schopni dodat  látky ve voděvzdorných, nehořlavých a protišpinivých úpravách s vysokou stálobarevností a vysokou odolností vůči oděru.

potahové látky

 

Textilní doplňky:

  • Součástí naší nabídky jsou i textilní doplňky představující různé úvazy, poutka, střapce, ozdobná lemování, háčky. Z dalšího sortimentu Vám můžeme nabídnout přehozy a polštářky.

ozdobný třapec kamenné a skleněné ozdoby držáky úvazů ozdobné háčky