Katalog

SÍTĚ PROTI HMYZU - shrnovací (PLISOVANÉ)

Plisé sítě jsou luxusní variantou ochrany před hmyzem s mnoha neocenitelnými vlastnostmi, kterými ostatní sítě převyšují. Plisované sítě mohou být použity na okna i dveře.

Okenní plisované sítě (typ POS) se mohou shrnovat shora dolů nebo stranově. Síť se pohybuje ve vlastním rámečku z Alu profilů. Samosvorný mechanismus jí drží v jakékoli pozici. Ovládání je velmi lehké i pro velké rozměry. Nemusíte překonávat odpor pružiny jako u navíjecích systémů.

Dveřní plisované sítě mohou mít vlastní ALu rámeček ve kterém se pohybuje síť (typ PDS22, PDS 18) nebo nemají spodní ALu profil. Takové sítě nazýváme bezbariérové (typ "NO BARRIER"). Bezbariérová dveřní síť nemá spodní profil, ale pouze nalepený plastový pásek výšky 3 nebo 5mm, který je pochozí. Můžete jej přejíždět, šlapat na něj a nic vám nebrání v pohybu.

NO BARRIER je možné vyrobit až do rozměru š.600  x  v.300cm. Tím předčí všechny ostatní sítě. NO BARRIER je možné na zimu vycvaknout z držáků a uskladnit. Na jaře jí opět nacvaknete do držáků.

Síťovina je plisovaná, vyrobená ze speciálního ,velmi odolného polyesteru. Síťovina je vedena napnutými šňůrkami z KEVLARU nebo ARAMIDU. Originální japonský patent zajišťuje posouvání sítě po spodním plastovém pásku.

NO BARRIER stříbrný elox NO BARRIER stříbrný elox

PDS28 bílá PDS28 bílá

PDS28 bílá NO BARRIER stříbrný elox