Katalog

Pergoly s prosklenou střechou

 

Pergolou nazýváme konstrukci ze dřeva nebo kovu nad venkovním posezením.
Pergola může být bez střechy nebo zastřešená skleněnými tabulemi z tvrzeného skla. V případě průhledného zastřešení, je ve většině případů, nutností venkovní zastínění , které umožní obyvatelnost venkovního posezení i v nejparnějších dnech.

Nabízíme vám dodávku a montáž pergol z vysoce kvalitních, odolných hliníkových profilů včetně vnějšího nebo vnitřního zastínění. Pergoly a zastínění od německého výrobce LEWENS a švýcarského výrobce STOBAG ,se řadí k tomu nejlepšímu na evropském trhu. Vysoká úroveň zpracování, široká škála barev, integrovaný odvod dešťové vody a možnost integrovaného zastínění dávají uživateli jistotu dlouhodobé a bezchybné funkčnosti. Životnost výrobků firmy LEWENS a STOBAG se počítá na generace. Dlouhodobé záruky jsou samozřejmostí.

 

 

 

 LEWENS MURANO PURO

Pergola Murano Puro je vyrobena z hliníkových profilů vysoké pevnosti s precizně zpracovanými detaily. Součástí je integrovaný dešťový okap s odvodem vody předními stojinami. Střecha je prosklená kaleným bezpečnostním sklem. Součástí pergoly může být, na přání, výsuvné stínění ANCONA. Výsuvné stínění typu ANCONA lze namontovat i pod střechu. Pergolu můžete vybavit LED osvětlením, IR tepelnými zářiči, bočními clonami - nap. rolety ZIP screen, exteriérové závěsy, posuvné zasklení. Konstrukce je možné lakovat do 26 barev včetně strukturových laků - bez příplatku. Konstrukce je možné lakovat do 124 RAL barev za příplatek. Možné je i lakování ostatních barev RAL a NCS.

 • Maximální rozměry pergoly : šíře 540cm x hloubka 350cm
 • Ukotvení na zeď a do země
 • Látka zastínění 100% Acryl, 250vzorů
 • Ovládání zastínění - motor, dálkové ovládání, čidla větru, Slunce a deště
 • LED světla, IR topení, boční ZIP rolety, závěsy, posuvné zasklení

 

Murano Puro s Anconou Murano Puro s Anconou1                                         MURANO PURO ROLO MURANO PURO ODVOD VODY MURANO PURO MONTÁŽ NA ZEĎ

 Zpět nahoru  

 

 

LEWENS MURANO VETRO

 

Pergola Murano Vetro je vyšší variantou předchozí pergoly Puro. Je vyrobena z hliníkových profilů ještě vyšší pevnosti s ocelovou výztuhou v okapovém profilu. To jí umožňuje dosáhnout maximálních rozměrů jediného modulu -šířky 700cm a hloubky 500cm. Precizně zpracované detaily dotváří dokonalý výrobek. Součástí je integrovaný dešťový okap s odvodem vody předními stojinami. Střecha je prosklená kaleným bezpečnostním sklem. Pokud vybavíte pergolu integrovaným výsuvným stínění ,nese pak označení MURANO INTEGRALE. Pergolu můžete vybavit LED osvětlením, IR tepelnými zářiči, bočními clonami - nap. rolety ZIP screen, exteriérové závěsy, posuvné zasklení. V případě zasklení bočních stran, můžete vytvořit plnohodnotnou ,obyvatelnou "zimní zahradu". Konstrukce je možné lakovat do 26 barev včetně strukturových laků - bez příplatku a 124 RAL barev za příplatek. Možné je i lakování ostatních barev RAL a NCS.

 

 • Maximální rozměry pergoly : šíře 700cm x hloubka 500cm
 • Ukotvení na zeď a do země
 • Látka zastínění 100% Acryl, 250vzorů
 • Ovládání zastínění - motor, dálkové ovládání, čidla větru, Slunce a deště
 • LED světla, IR topení, boční ZIP rolety, závěsy, posuvné zasklení

 

MURANO VETRO SKLO MURANO VETRO1                                                        MURANO INTEGRALE MURANO VETRO

 Zpět nahoru

 

 

 

Terrado GP5100 / 5200 / 5300 - Terrado GP5110 / 5210 / 5310


Universální použití pro:

 • zastřešení terasy, přístřešek pro auta, kuřácký kout …
 • Ochrana proti dešti nebo sněhu
 • Robustní hliníková konstrukce
 • Optimální venkovní zastínění
 • Integrované zasklení bezpečnostním sklem Connex 8mm


Robustní práškově lakovaná hliníková konstrukce TERRADO s integrovaným zasklením bezpečnostním sklem nabízí celoroční ochranu před deštěm, případně i sněhem. V nabídce jsou tři varianty výrobku s ohledem na požadovaný vzhled a situaci v místě montáže. U typu GP5100 tvoří příčnou vzpěru v přední části umístěný okap, který je proti průhybu vyztužený ocelovým profilem. Typy GP5200 / GP5300 mají ve vzdálenosti 23 – 100 cm od předního okraje příčnou vzpěru a v přední části buď okap (GP5200), nebo pergolové zakončení (GP5300).  Speciální profil pro montáž výrobku v zadní části se dá použít na zeď i na vnější tepelnou izolaci.
Další komfortní doplňky jako halogenové osvětlení a topidla . Základní barva konstrukce je bílá a stříbrná. Rozšířená kolekce barev obsahuje 26 odstínů a dále je možné lakovat konstrukci ve stupnici RAL a NCS.

 • Maximální rozměry pergoly GP5100/5200/5300: šíře 1986cm x výsuv 400cm (GP5100) 500cm (GP5200 a 5300), sklon max.25°
 • Maximální rozměry pergoly GP5110/5210/5310: šíře 1986cm x výsuv 500cm (GP5110) 600cm (GP5210 a 5310), sklon max.25°
 • Možnosti ukotvení markýzy : na zeď a do stropu
 • Látka markýzy: 250 vzorů
 • Ovládání markýzy: motor, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce.

 

Pergola Terado  Pergola Terado 1                                         Pergola Terado 2

 Zpět nahoru 

 

Solarium R110 - R117

Solarium R110 je velkoplošná clona , kterou je možná namontovat na stávající konstrukci ,nebo použít nabízený systém hliníkových profilů pro vytvoření nové konstrukce - nové pergoly. Clona se skládá z rolety v ochranném kastlíku, vodících lišt , motoru a látky. Ve vodících profilech z extrudovaného hliníku jsou integrované plynové pružiny , které umožňují silné napnutí látky. Doporučená látka PVC 302 nebo akrylová markýzová látka ,slouží zejména jako ochrana před vlivy počasí nejen pro letní restaurace, ale i zahradní posezení u rodinných domů.  V přední části podepírá konstrukci dvojice či trojice stojin, které jsou z důvodu ukotvení zasunuty do země, nebo do betonových závaží. Pro ovládání je výrobek standardně vybaven motorem Somfy RTS s elektronickými dorazy a dálkovým ovládáním. Standardní barva konstrukce V07, V05, (R114 077-501, 502, 503) za příplatek ostatní RAL barvy a imitace dřeva.

Solarium R114 - pergolu je možno zsatřešit 4mm polycarbonátem.

Solarium R115 - R117 jsou samostatné konstrukce (pergoly) až do rozměru 1200 x 600cm.

 • Maximální rozměry pergoly R110: šíře 550cm x výsuv 600cm
 • Maximální rozměry pergoly R114: šíře 450cm x výsuv 600cm
 • Možnosti ukotvení markýzy : na zeď a do stropu
 • Látka markýzy: 250 vzorů
 • Ovládání markýzy: motor, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce.

 

Pergola Solarium R110  Pergola Solarium R110_1                                                      Pergola Solarium R114  Pergola Solarium R117

 Zpět nahoru