Rychlý kontakt

IG GROUP s.r.o.

Tel: +420 602 153 481
E-mail: info@iggroup.cz
Web: www.iggroup.cz

Kontaktní formulář
Sponzorujeme

Pergoly s elektropohonem

 

Pergolou nazýváme konstrukci ze dřeva nebo kovu nad venkovním posezením. V tomto případě bychom jí mohli nazvat "Výsuvnou sluneční clonou s předními stojinami"
Nabízíme vám dodávku a montáž "Výsuvných clon" z hliníkových profilů . Jelikož tato zastínění lze dodat také s motorovým pohonem, proto odtud vychází název "Pergoly s elektropohonem".

 

LEWENS Capri Pergola

Capri je pergola z vysoce kvalitních materiálů, precizní zpracování s ohledem na detail. To nabízí německý výrobce LEWENS. Kvalitní materiály dovolují vyrobit pergolu do velkých rozměrů. Látka je chráněna kastlíkem. Robustní vodící lišty je možné posunout z kraje ke středu až o 25 - 40cm z každé strany. Pro ovládání je výrobek standardně vybaven motorem Somfy s elektronickými dorazy. Základní barva konstrukce je 17 RAL barev a 6 struktur laků ,dále je možné lakovat konstrukci ve stupnici RAL

 • Maximální rozměry pergoly Capri: šíře 600cm x výsuv 550cm nebo šíře 550cm x výsuv 600cm
 • Možnosti ukotvení markýzy : na zeď a do stropu
 • Látka markýzy: 250 vzorů
 • Ovládání markýzy: motor, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce.

LEWENS Capri hausLEWENS Capri ganzLEWENS Capri přední stojiny LEWENS Capri kasette

 Zpět nahoru


 

Pergolino PLUS

Pergolino Plus je lehká pergola z hliníkových slitin. Kastlík chrání látku před vlivy počasí. Vodící lišty pro výsuv látky jsou po stranách na konci kastlíku. Přední stojiny spojené výztužným profilem spolu s kastlíkem a vodícími profily, tvoří pevnou konstrukci pergoly. V předním tažném profilu na konci látky je umístěný napínací systém, který udržuje látku napnutou v každé pozici. Přední stojiny mohou být montovány k podlaze nebo k zemnímu vrutu ,případně zasunuty do pouzdra v betonové zemní patce. Ovládání je standardně motorem Somfy s elektronickými koncovými dorazy. Základní barvy konstrukce jsou RAL 9010, 9006, 7016, DB 703. Dále je možné lakovat konstrukci ve stupnici RAL.

 

 • Maximální rozměry pergoly : šíře 500cm x výsuv 500cm
 • Možnosti ukotvení markýzy : na zeď a do stropu
 • Látka markýzy: dle vzorníku
 • Ovládání markýzy: motor, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce.

Pergolino Plus Pergolino Plus realizacePergolino Plus          Pergolino Plus kastlík s držákem

 Zpět nahoru


 

STOBAG Pergolino P3000 / P3500

PERGOLINO slouží zejména jako ochrana před vlivy počasí nejen pro letní restaurace, ale i zahradní posezení u rodinných domů. Robustní velmi jednoduše se montující clona s ochranným kastlíkem,  který v zataženém stavu dokonale chrání látku. Po celé délce kastlíku  probíhá drážka, do které se upevňují vodící lišty s možností zvolit jejich polohu. Plynové pružiny integrované uvnitř uvedených lišt umožňují velmi silné napnutí látky. PERGOLINO v přední části podepírá dvojice či trojice stojin, které jsou z důvodu ukotvení zasunuty do země, nebo do betonových květináčů. Pro ovládání je výrobek standardně vybaven motorem s elektronickými dorazy. Základní barva konstrukce je bílá a stříbrná. Rozšířená kolekce barev obsahuje 26 odstínů a dále je možné lakovat konstrukci ve stupnici RAL a NCS.

 • Maximální rozměry pergoly P3000: šíře 700cm x výsuv 400cm
 • Maximální rozměry pergoly P3500: šíře 700cm x výsuv 600cm
 • Možnosti ukotvení markýzy : na zeď a do stropu
 • Látka markýzy: 250 vzorů
 • Ovládání markýzy: motor, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce.

 

Pergola Pergolino  Pergola Pergolino 1Pergola Pergolino 2  Pergola Pergolino 3

 Zpět nahoru 

 

 

STOBAG Alfresco P4000

Pergola na terasu ALFRESCO P4000 byla vyvinuta a koncipována speciálně pro náročné komerční využití. Je jedno jestli svítí slunce či zrovna prší – tento inovativní systém je perfektním řešením pro ochranu před těmito vlivy. Je i výborným řešením, pokud chcete vytvořit místnost ve venkovním prostředí. Robustní a nerezavějící hliníková konstrukce ALFRESCO P4000 se nechá prostřednictvím nastavitelných konzol nainstalovat jak do stropu, tak na zeď. Může být též nainstalováno několik zařízení těsně vedle sebe. Díky elektromotoru dosáhneme komfortního ovládání. Voděodolný potah je pomocí systému StobLockTM optimálně napnutý. Díky integrovaným postraním okapovým profilům  zůstává povrch pod pergolou stále suchý. Protože jsou zde použité extrémně kvalitní komponenty, je garantována dlouhá životnost tohoto výrobku. Pro obchodní účely může být vepředu ve spodní části nainstalován banner. Další komfortní doplňky jako halogenové osvětlení, topidla nebo motory s dálkovým ovládáním jsou taktéž k dispozici. Základní barva konstrukce je bílá a stříbrná. Rozšířená kolekce barev obsahuje 26 odstínů a dále je možné lakovat konstrukci ve stupnici RAL a NCS.

 • Maximální rozměry pergoly P4000: šíře 500cm x výsuv 600cm, sklon max.28°, výška max.300cm
 • Možnosti ukotvení markýzy : na zeď a do stropu
 • Látka markýzy: 250 vzorů
 • Ovládání markýzy: motor, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce.

 

Pergola Alfresco  Pergola Alfresco 1

 Zpět nahoru 

 

 

STOBAG Arcada-Plus PS3300

ARCADA-PLUS je určena pro kombinované šikmé a svislé zastínění volného prostoru bez použití pomocné konstrukce. Je vhodná pro zastínění balkonů a teras pro privátní i gastronomické účely. Plynové pružiny umístěné v koncové liště dokonale napínají látku. Esteticky provedený kastlík je v zataženém stavu dokonale uzavřen. Na zeď se připevňuje párem speciálních držáků. V přední svislé části výrobku tvoří vodící lišty zároveň stojiny pro kotvení do země. Arcadu-Plus lze též pomocí upevňovacích konzol namontovat na podkladní konstrukci a potom slouží jako zastínění zimních zahrad nebo prosklených fasád. Ohyb vodících lišt lze realizovat v rozsahu od 0° do 90°. Výsuv v horizontální rovině může být max. 400cm. Šikmou část zastínění s výsuvem nad 250 cm je nutné doplnit příčnou vzpěrou, která slouží k vyztužení konstrukce a podepření vysouvané látky. Výrobek je ovládán pouze motorem. Základní barva konstrukce je bílá a stříbrná. Rozšířená kolekce barev obsahuje 26 odstínů a dále je možné lakovat konstrukci ve stupnici RAL a NCS

 • Maximální rozměry markýzy PS3300: šíře 500cm x výsuv 650cm
 • Možnosti ukotvení markýzy : na konstrukci, zeď - podlahu
 • Látka markýzy: 250 vzorů
 • Ovládání markýzy: motor, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce.

Stobag Arcada Plus PS3300  Stobag Arcada Plus PS3300_1

 Zpět nahoru  

 

 

BT T730 - T732

Pergola BT730 - 731 - 732 má samonosnou konstrukci a dokáže zastínit horizontálně i vertikálně. Je vhodná pro zastínění balkonů a teras pro privátní i gastronomické účely. Látka je napínána pružinovým systémem, takže chrání uživatele nejen před slunečními paprsky ale také před lehkým deštěm. Vodící lišty jsou zároveň předními stojinami, které jsou ukotveny do země. Navíjecí osa s látkou je pomocí držáků upevněna ke zdi nebo stropu. Pro pergolu T730 a T731 je možno dodat krycí stříšku na látku. Ovládání je možné klikou nebo motorem. Rozdíl mezi variantami T730 - 731 a 732 je ve velikosti a tvaru vodících lišt. Základní barvy konstrukce jsou RAL 9010, 7035, 1013. Dále je možné lakovat konstrukci ve stupnici RAL.

 • Maximální rozměry pergoly T730: šíře 400cm x výsuv 400cm
 • Maximální rozměry pergoly T731: šíře 500cm x výsuv 500cm
 • Maximální rozměry pergoly T732: šíře 500cm x výsuv 500cm
 • Možnosti ukotvení markýzy : na zeď a do stropu
 • Látka markýzy: dle vzorníku
 • Ovládání markýzy:klika nebo motor, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce.


T730 má subtilní vodící lišty (stojiny) 45,5 x 27,5mm, vodící lišty jsou vyztuženy příčnými protivětrovými podpěrami.

T731 má silnější vodící lišty (stojiny) 80 x 56mm, vodící lišty jsou vyztuženy příčnými protivětrovými podpěrami.

T732 má stejnou konstrukci jako T731, ale látka je chráněná v kazetě

BT GROUP T730    BT GROUP T730 - držákBT GROUP T730 - ohyb

BT GROUP T731    BT GROUP T731 - držákBT GROUP T731 - ohyb

BT GROUP T732 s kazetou    BT GROUP T732 - držák s kazetouBT GROUP T732 - ohyb

 Zpět nahoru 


 

BT TSP

Pergola TSP je další v řadě pergol od výrobce BT GROUP. Je vhodná pro zastínění balkonů a teras pro privátní i gastronomické účely. Látka je napínána pružinovým systémem, takže chrání uživatele nejen před slunečními paprsky ale také před lehkým deštěm. Vodící lišty jsou zároveň předními stojinami, které jsou ukotveny do země. Vodící lišty jsou vyztuženy příčnými protivětrovými podpěrami. Navíjecí osa s látkou je pomocí držáků upevněna ke zdi nebo stropu. Pro pergolu TSP je možno dodat krycí stříšku na látku. Ovládání je možné klikou nebo motorem. Základní barvy konstrukce jsou RAL 9010, stříbrná V04. Dále je možné lakovat konstrukci ve stupnici RAL.

 • Maximální rozměry pergoly TSP: šíře 500cm x výsuv 500cm
 • Možnosti ukotvení markýzy : na zeď a do stropu
 • Látka markýzy: dle vzorníku
 • Ovládání markýzy:klika nebo motor, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce.

BT GROUP TSP    BT GROUP TSP - držákBT GROUP TSP - ohybBT GROUP TSP - realizace

 Zpět nahoru  

BT TSPQ

Pergola TSPQ je nejrobustnější v řadě pergol od výrobce BT GROUP. Pergola je vyztužená profilem 40x40mm na kterém jsou umístěny držáky pro montáž na zeď nebo do stropu. Je vhodná pro zastínění balkonů a teras pro privátní i gastronomické účely. Látka je napínána unikátním pružinovým systémem. Chrání uživatele nejen před slunečními paprsky ale také před deštěm. Vodící lišty jsou zároveň předními stojinami, které jsou ukotveny do země. Vodící lišty jsou vyztuženy příčnými protivětrovými podpěrami. Pro pergolu TSPQ je možno dodat krycí stříšku na látku. Ovládání je možné klikou nebo motorem. Základní barvy konstrukce jsou RAL 9010, stříbrná V04. Dále je možné lakovat konstrukci ve stupnici RAL.

 • Maximální rozměry pergoly TSPQ: šíře 1080cm x výsuv 600cm
 • Možnosti ukotvení markýzy : na zeď a do stropu
 • Látka markýzy: dle vzorníku
 • Ovládání markýzy:klika nebo motor, dálkové ovládání, automatické čidlo vítr-slunce.

 

BT GROUP TSPQ  BT GROUP TSPQ - realizaceBT GROUP TSPQ - realizace1 BT GROUP TSP - realizace off   

 Zpět nahoru