Katalog

Roleta textilní s ovládacím řetízkem

 

Elegantní, jednoduché ovládání kuličkovým řetízkem. Tahem za řetízek odvíjíte nebo navíjíte roletu. Roleta zastaví v pozici kde řetízek pustíte. Pro větší plochy se používá planetová převodovka 1:3,5 a nekonečný řetízek pro lehké ovládání i těžkých rolet.

Sidewinder design držák

Typy textilních rolet s řetízkem :

Výhody a přednosti :

  • elegantní vzhled
  • široká škála barevných odstínů látek
  • pohodlné ovládání
  • dlouhá životnost 
  • snadná obsluha i údržba


Montáž:

  • na zeď
  • do stropu
  • do okenního výklenku
  • na rám okna
  • do okenního křídla

 

 

Presto:

typická roleta s plastovými nebo kovovými držáky, boční převodovkou s kuličkovým řetízkem, spodním ALu zátěžovým profilem na konci látky. Navíjecí trubka 25 nebo 32mm průměru, podle šířky rolety od 50 - do 260cm.

 Presto  presto převodovka

Presto MP:

model shodný se systémem Presto, osazený do ALu montážního profilu. Montážní profil umožňuje pohodlnou montáž na zeď i strop pomocí klipových držáků. Držáky je možno namontovat kdekoli v celé délce montážního profilu. Je to velmi výhodné při montáži rolety do výklenku. Nemusíte vrtat otvory pro hmoždinky v rohu ,kde je velké nebezpečí poškození zdi, ale např. 5-10cm od okraje. Montážní profil je dostatečně pevný aby udržel bočnici rolety s převodovkou namáhanou při vytahování rolety.

Presto MP Presto MP_1

 Zpět nahoru

Sidewinder :

značkové rolety MOTTURA s řetízkovým ovládání, volně visící, s plastovými ,kovovými nebo designovými držáky. Velmi kvalitní převodovky pro pohodlné ovládání i velkých rolet. Barvy držáků bílá, stříbrná, černá, bronz, nerez, stříbrná satin, chrom.

Sidewinder 8220 Sidewinder 8220_1 Sidewinder 8220_2 Sidewinder 8220_3Sidewinder 8220_4   Sidewinder 8273 Sidewinder 8273_1Sidewinder 8273_2 Sidewinder 8273_3 Sidewinder 8277 Sidewinder 8277_1          Sidewinder 8277_2

 Zpět nahoru

Eclisse:

značkové rolety MOTTURA s řetízkovým ovládání, volně visící, s designovými ALu držáky(V1, V2), případně s krycí galerií (V3). Velmi kvalitní převodovky pro pohodlné ovládání i velkých rolet. Barvy držáků a galerie nerez, chrom. 

Eclisse V1Eclisse V2Eclisse V3Eclisse V2_1 Eclisse V3_1

 Zpět nahoru
 

 

 

C55, C63, CT76, CT90:

kazetové - látka je skryta v ALu schránce. Kazetka může být samostatná s volně visící látkou nebo s vodícími lištami. Při vhodném výběru látky typu BlackOut je možné vytvořit zatemnění místnosti. Kazetky se montují pomocí klipů na strop nebo pomocí stěnových držáků na zeď. Maximální rozměr rolety s kazetkou, ovládaný řetízkem je 260 x 300cm.

C55 řetízek  C63 řetízek CT76 řetízekCT90 řetízek C55 řetízek s lištami C63 řetízek s lištami CT76 řetízek s lištami                                       CT90 řetízek s lištami

 Zpět nahoru


Rollbox :

značkové rolety MOTTURA s kazetkou bez vodících lišt i lištami, s řetízkovou převodovkou, s velmi pevnými kastlíky mohou být vyrobeny až do šířky 400cm. Kazetky v barvách: stříbrná, bílá, černá a bronzová. Při vhodném výběru látky typu BlackOut je možné vytvořit zatemnění místnosti.

Rollbox 245Rollbox 245 s lištouRollbox 565    Rollbox 175

 Zpět nahoru

 

Passionata / Suita :

roletky určené pro montáž "na sklo" ,mezi zasklívací lišty (Passionata) a pro montáž na okenní křídlo nebo rám okna (Suita). Oba modely mají hliníkovou polokazetu, subtilní řetízek a integrovanou brzdu. Passionata má krycí ,ploché ALu nebo PVC lišty lepené na zasklívací lištu. Suita má hliníkové vodící lišty tvaru nepravidelného "U" lepené na zasklívací lištu nebo rám. Barvy kazet, mechanizmů, řetízku a krycích lišt u Passionaty jsou ve standardu: bílá, šedá, béžová, žlutá, zelená, hnědá, modrá. S příplatkem: imitace zlatý dub, tmavý dub, světlý dub, mahagon. Suita má barvy ve standardu: bílá, hnědá, světle hnědá, béžová. Příplatkové barvy: imitace zlatý dub, světlý dub. Roleta Passionata se montuje šroubky do zasklívací lišty a krycí ploché lišty se nalepují (oboustranná samolepicí páska). Roleta Suita má na zadní straně kastlíku speciální samolepící pásku, takže po očištění plochy - rámu nalepíte kastlík i vodící lišty. Lepící páska je velmi odolná. Roleta Suita poskytuje, při použití BlackOut látky, velmi kvalitní zatemnění.

Passionata Passionata imitace zlatého dubuPassionata spodní profil a boční lištaSuitaSuita vodící lišta a spodní profil  Suita kastlík a vodící lišta

 Zpět nahoru