Katalog

Roleta textilní s motorovým pohonem

 

Rolety všech typů lze ovládat motorem . Motorové ovládání přináší vysoký komfort, eleganci a v mnoha případech nelze jiné ovládání použít. Odvíjení a navíjení látky provádí motor zasunutý do navíjecí trubky. Motory 12V, 24V nebo 230V jsou vybavené mechanickými nebo elektronickými koncovými dorazy, případně mají integrovaný přijímač dálkového ovládání. Motory mají různé výkony, takže můžete ovládat i velmi těžké a rozměrné rolety.

Rollo Mottura design

Typy textilních rolet s motorem :

Výhody a přednosti :

  • elegantní vzhled
  • široká škála barevných odstínů látek
  • vysoký komfort ovládání i velkých rolet
  • dlouhá životnost 
  • snadná obsluha ,žádná údržba


Montáž:

  • na zeď
  • do stropu
  • do okenního výklenku
  • na rám okna
  • do okenního křídla

 

 

F101:

typická roleta s plastovými nebo kovovými držáky, motor, spodní ALu zátěžový profil na konci látky. Navíjecí trubky od 30mm do 50mm průměru, podle šířky rolety od 30cm - do 500cm.

 

F101 M:

model shodný se systémem F101 osazený do ALu montážního profilu. Montážní profil umožňuje pohodlnou montáž na zeď i strop pomocí bajonetových držáků. Držáky je možno namontovat kdekoli v celé délce montážního profilu. Je to velmi výhodné při montáži rolety do výklenku. Nemusíte vrtat otvory pro hmoždinky v rohu ,kde je velké nebezpečí poškození zdi, ale např. 5-10cm od okraje.

 Zpět nahoru

 

ENERO:

značková roleta s patentovaným systémem pohonu z USA . Roleta nepotřebuje přívod elektřiny, je  poháněná motorem s vyměnitelnými bateriemi a je vybavena integrovaným přijímačem dálkového ovládání. Baterie vydrží 5let i více . Celý systém je schovaný v navíjecí trubce, takže není vidět. Je to ideální pro dodatečnou montáž v místech ,kde nebylo nataženo elektrické napájení. Roletu lze snadno ovládat i ručně tahem za spodní lištu na látce. ENERO lze ovládat i pomocí vysílačky nebo iPadu. Lze také programovat i časově, což je velkou výhodou pro ochranu obytných prostor a nábytku před slunečním světlem a horkem. Vnitřní systém navíjení je velmi tichý, téměř neslyšný a šetří baterie natolik, že vydrží sloužit po mnoho let. Na výběr je 650 druhů látek a to staví ENERO na špici v roletových systémech.

Roleta ENERO Roleta ENERO ruční ovládání Roleta ENERO dálkové ovládání

 Zpět nahoru

 

TQL25:

roleta nepotřebuje přívod elektřiny, je  poháněná motorem s integrovaným akumulátorem a je vybavena integrovaným přijímačem dálkového ovládání. Baterie vydrží na jedno nabití 180 cyklů . Celý systém je schovaný v navíjecí trubce, takže není vidět. Je to ideální pro dodatečnou montáž v místech ,kde nebylo nataženo elektrické napájení. Roletu lze ovládat dálkovým ovladačem a bezdrátovým nástěnným tlačítkem. Motor je velmi tichý, téměř neslyšný. Napájecí napětí je 7,4V DC. Max.výška rolety je 300cm, max.hmotnost látky se spodní zátěží je 1kg. Na výběr je velké množství druhů látek.

TQL25

 

 Zpět nahoru

 

Energy :

značkové rolety MOTTURA s motorovým ovládáním, volně visící, s plastovými ,kovovými nebo designovými držáky. Velmi kvalitní motory I805M na 24V nebo 220V pro pohodlné ovládání i velkých rolet. Barvy držáků bílá, stříbrná, černá, bronz, nerez, stříbrná satin, chrom.

Rollo Mottura Energy 24V Rollo Mottura Energy 220VRollo Mottura Energy 220V_1

 Zpět nahoru

 

Eclisse:

značkové rolety MOTTURA s motorovým ovládání, volně visící, s designovými ALu držáky(V1, V2), případně s krycí galerií (V4). Velmi kvalitní motory I805M na 24V nebo 220V pro pohodlné ovládání i velkých rolet. Barvy držáků a galerie nerez, chrom. 

Rollo Mottura Ecliosse V2 motor  Eclisse V4 motorEclisse V4 motor_1
 Zpět nahoru

 

 

C55, C63, CT76, CT90, CT105, CV140:

kazetové - látka je skryta v ALu schránce. Kazetka může být samostatná s volně visící látkou nebo s vodícími lištami. Při vhodném výběru látky typu BlackOut je možné vytvořit zatemnění místnosti. Kazetky se montují pomocí klipů na strop nebo pomocí stěnových držáků na zeď.

C55 motor  C55 motor lišty C63 motorC63 motor lišty CT76 motor CT76 motor lištyCT90 motor CT90 motor lišty CT90 motor lišty_výztuhaCT105 motor CT105 motor vodící lanka CT105 motor lištyCT105 motor lišty_výztuha CV140 motor CV140 motor lištyC63 nerez s motorem CT90 motor

 Zpět nahoru


Rollbox 175/179/445/460/465/475/485/4115/4130:

značkové rolety MOTTURA s kazetkou bez vodících lišt i lištami, s motory I805M, s velmi pevnými kastlíky a proto mohou být vyrobeny až do šířky 400cm. Kazetky v barvách: stříbrná, bílá, černá, bronzová, nerez, chrom. Při vhodném výběru látky typu BlackOut je možné vytvořit zatemnění místnosti.

Rollbox 179 Rollbox 465Rollbox 465 lišty  Rollbox 175 motor

 Zpět nahoru