Katalog

Rolety textilní s dvojitou látkou - Twinrollo nebo Den/Noc

 

Velmi atraktivní varianta rolet, která eliminuje nevýhodu roletových systémů. Standardní rolety nenabízejí možnost regulace množství světla propouštěného do interiéru, tak jako žaluzie. Tuto nevýhodu odstraňuje speciální látka s průhlednými a neprůhlednými pruhy, které se ve dvojité vrstvě překrývají. Navíjením látky se pruhy posouvají, takže můžete nastavit průhledné pruhy za sebe a "otevřít" výhled a přístup světla. Posouváním průhů můžete "výhled" zmenšovat až úplně uzavřít a snížit tak i prostup světla. Látku můžete navinout jako u běžné rolety. Volbou průsvitnosti pruhů ,můžete místnost i téměř zatemnit. Rolety Twinrollo nebo Den-Noc mohou mít i krycí kastlík. Tuto dvojitou látku lze použít i v roletkách s polokazetkou umístěných na okenní sklo nebo okenní rám.

Typy textilních rolet Twinrollo :

 

Výhody a přednosti :Látka Den-Noc

 • možnost regulace dopadajícího světla
 • elegantní vzhled
 • široká škála barevných odstínů látek
 • pohodlné ovládání
 • dlouhá životnost 
 • snadná obsluha i údržba


Montáž:Roleta Den-Noc montáž do stropu

 • na zeď
 • do stropu
 • do okenního výklenku
 • na rám okna
 • do okenního křídla

 

 Zpět nahoru 

Roleta Presto D/N:

Roleta ovládaná řetízkem nebo motorem s montážním profilem a látkou D/N. Montáž vhodná na strop, stěnu. Max.rozměr 240x250cm. Pohodlné ovládání.

Presto D/N převodovka  Presto D/N

 

Roleta Mini D/N:

Roletka bez krycího kastlíku, ovládaná řetízkem. Je určena spíše pro menší rozměry. Montáž na strop, stěnu, okenní rám, okenní křídlo. Možnost montáže "bez vrtání".

Roletka mini D/N Roletka mini D/N montáž na okenní křídlo

 Zpět nahoru 

 

Roleta Passionata a Suita - D/N:

Roletky s krycím kastlíkem, ovládané řetízkem. Passionata je určená pro montáž "na sklo" - mezi zasklívací lišty. Půlkulatý kastlík (35mm) a krycí lišty jsou umístěná na zasklívacích lištách. Zabírají minimální místo a neruší vzhled oken. Suita je určená pro montáž "na okenní křídlo". Půlkulatý kastlík (45mm) a vodící lišty jsou přilepené speciální samolepící páskou na okenní křídlo a zasklívací lišty. Samolepící páska je velmi odolná a udrží roletku až do rozměru 130x180cm.

Suita Den-NocPassionata Den-Noc

 Zpět nahoru 

 

Roleta Ultimate Double Roller:

Značkové rolety Coulisse z vysoce kvalitních komponentů. Designové držáky a krycí ALu galerie. Jednoduchá montáž na zeď. Originální těžítka na ovládací řetízek. Látky se širokými pruhy XL - 25cm, XXL - 40cm.

Double Roller Blinds  Ultimate Double roller blindDouble Roller Blinds XXL

 Zpět nahoru 

 

Roleta Twinrollo:

Značkové rolety rakouské výroby ,špičková kvalita zpracování, dlouhodobě bezporuchový provoz, záruka 5let. Twinrollo může být bez krycího kastlíku jen se zadním montážním profilem, nebo s designovým půlkulatým kastlíkem. Na výběr je široká škála látek. Ovládání může být řetízkem nebo motorem.

Twinrollo bez kastlíku Twinrollo s kastlíkem - široké pruhyTwinrollo s kastlíkem

 Zpět nahoru