Kategorie a hledání

Katalog

Byron & Byron

Byron & Byron je anglický výrobce záclonových tyčí s velmi unikátními koncovkami, v nádherných ,jemných barvách. Představíme Vám kolekce Rustica, Romantic, Barnwood, Tiara, Manor, Neon a Halo. Byron & Byron vyrábí také garnyže velmi stylových i rustikálních tvarů a barev v kolekci Aqua. Záclonové tyče jsou ve většině kolekcí dřevěné o průměru 35mm, 45mm a 55mm.

 

 

RUSTICA

Záclonové tyče dřevěné, různé odstíny dubu. Od světlé po tmavohnědou. Tradiční tvary koncovek - Country. Průměr tyče je 35mm, 45mm, 55mm. Tradiční stylové držáky na zeď i stěnové Country držáky. Tyče, koncovky a držáky jsou vyrobeny z nejjemnějších dřev. "English Oak" je vyroben z pravého masivního dubu. Ostatní typy tyčí, koncovek a držáků jsou ze dřeva Ash, barvené a upravené do tradiční podoby dubu.

 

Byron Rustica držáky Classic Byron Rustica držáky Country 

Byron Rustica holdback Byron Rustica koncovky

Byron Rustica koncovka Remy Byron Rustica koncovka Toulon

Byron Rustica Chantily Limed Oak Byron Rustica Lyon Smoaked Oak

Byron Rustica Raphael Burnt Oak

 Zpět nahoru

 

 

ROMANTICS

Záclonové tyče s koncovkami inspirovanými trojrozměrnými květinami, ručně vyráběné a dokončované zručnými řemeslníky v Británii. K dispozici je 8 barevných palet, Kolekce je vytvořena tak, aby vyhověla všem možným kombinacím v různých designových interiérech. Záclonové tyče, držáky a kroužky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího dřeva a všechny jsou ručně dokončovány . V této kolekci se spojuje funkčnost s krásou skutečně inspirovanou jedinečnou kolekcí designů a povrchových úprav. Všechny části se mohou navzájem kombinovat a vytvořit strhující okenní dekoraci navozující pocit a vzhled nadčasové klasiky. Průměr tyče je 35mm, 45mm, 55mm.

Romantics držáky Classic Romantics držáky Styl

Romantics Holdback Romantics koncovky

Romantics Daisy Burnished Gold Romantics Daisy Dark Pearl

Romantics Rose Golden Pearl Romantics Rose Jet Black

Romantics Rose New White Romantics Posy Antiqued Gold

Romantics Posy Cream Gold Romantics Peony Burnished Silver

 Zpět nahoru


BARNWOOD

Tato kolekce je inspirována barvami přirozeného stárnutí dřeva. Všechny díly jsou ručně vyráběné a dokončované zručnými řemeslníky v Británii. K dispozici jsou 4 barevné varianty s dalšími 4 možnými barevnými úpravami.  Záclonové tyče, držáky a kroužky jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího dřeva a všechny jsou ručně dokončovány . V této kolekci se spojuje funkcionalita s dekorativností. Společně s možností použití motouzu na koncovkách dodává celku nádech venkovského nebo selského vzhledu. To je skutečně inspirovano jedinečným sortimentem výrobků. Průměr tyče je 35mm, 45mm, 55mm.

Barnwood přehled


Základní barvy

Barnwood Austell Calico Barnwood Carbis Dove Grey

Barnwood End Cap Natural Stone Barnwood Ives Natural Stone

Barnwood Lamorna Dove Grey Barnwood Saltash Moss Green


Dodatečné barevné úpravy

Austell Barnwood Grey End Cap Barnwood White

Lamona Barnwood Green Saltash Barnwood Grey

Carbis Barnwood White Ives Barnwood Cream

 Zpět nahoru


 

TIARA

Unikátní kolekce kde za použití nejnovějších technologií je na dřevo nanešena vrstva imitující kovový povrch. Všechny díly jsou ručně vyráběné a dokončované zručnými řemeslníky v Británii. Díly jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího dřeva. Drobné krystaly vložené do koncovek ,dodávají výrobkům eleganci s dotekem "kouzla". K dispozici jsou dřevěné nebo kovové držáky ve třech variantách. To je dostatečné pro upevnění na jakékoliv okno. Kolekce obsahuje sadu 4 držáků závěsu "Holbacks" ve 4 barvách a sadu 4 provazových střapců - "Tiebacks" v barevných koordinátech se zaclonovými tyčemi. Tato kouzelná a překrásná kolekce přináší do každé místnosti nadčasovou eleganci s nádechem dekadence.


Charleston Cylinder

Barvy tyčí, koncovek, kroužků a držáků

barva tmavá perlovábarva světle perlová barva moderní zlatábarva saténově černo stříbrná

držáky

Držáky závěsů, Holdbacks a Tiebacks:

držáky závěsustřapec

Ukázky koncovek, každá je k dispozici ve všech 4 barvách:

koncovka Charlestonkoncovka Coco

koncovka Cylinderkoncovka End Cap

koncovka Modern Ballkoncovka Pagoda

koncovka Modern Ball Classic

 Zpět nahoru 

MANOR

Vyjímečná kolekce tyčí, držáků, koncovek a příslušenství v historickém stylu. K dispozici je paleta tradičních , jemných odstínů zlaté, stříbrné, bílé a voskované černé. Vzory koncovek jsou inspirovány viktoriánskou moderní gotikou. Všechny díly jsou ručně vyráběné a dokončované zručnými řemeslníky v Británii. Díly jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího dřeva. Tato kolekce je elegantním, nadčasový a nádherným doplňkem každého interiéru. Průměr tyče je 35mm, 45mm, 55mm.


manor kolekcemanor Holdbacksmanor držáky Countrymanor držáky Classic

manor antic gold VictoriaManor burnished gold BethnalManor burnished silver HaggerstonManor green BrunswickManor cream BethnalManor grey NewingtonManor white VictoriaManor Station grey HaggerstonManor Urban white BrunswickManor waxed black Newington


 Zpět nahoru

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací.